Close

Sex je neoddeliteľnou súčasťou nášho života, nie je preto dobré naň zabúdať. Okrem iného, poskytuje nášmu mozgu a celému telu potrebné uvoľnenie. Čo však robiť v prípadoch, keď to jednoducho nejde. Máme pre vás pár tipov, ako to môžete veľmi jednoducho a rýchlo zmeniť.

Niekoľko prekvapivých spôsobov, ako si zvýšiť libido
Niekoľko prekvapivých spôsobov, ako si zvýšiť libido (Foto: unsplash.com)

Prečo vznikajú problémy s erekciou?

Faktorov, ktoré na túto potrebu vplývajú je samozrejme viac. Veľmi často to môže byť napríklad vek, ochorenie alebo situácia v živote, ktorá vplýva na našu psychiku. Odstránením týchto nepríjemných problémov s erekciou sa dá dať celá situácia do poriadku. Pomôcť si ale viete aj inak. Doba to dnes umožňuje.

Robte aktivity, ktoré zvýšia adrenalín v krvi

Vymeňte romantickú prechádzku po pláži alebo parku za niečo extrémnejšie. Napríklad choďte surfovať. Po návale adrenalínu sa pozeráte na svojho partnera, oblečeného v tesnej kombinéze, s úplne odlišnými očami. Potvrdzuje to nejedna štúdia.

Skúste si zacvičiť jogu

Joga nielenže dodáva telu flexibilitu, ale môže tiež zvýšiť vaše libido. Autori štúdie uverejnenej v časopise Sex and Marital Therapy dospeli k takýmto záverom už dávno. Ukazuje sa, že joga vám umožní lepšie spoznať svoje vlastné telo, a preto preskúmať aj svoju sexualitu. Okrem toho zabezpečuje joga lepší tok krvi do požadovaných bodov, čo vám umožňuje posilniť orgazmus a predísť erektilnej dysfunkcii.

Zabudnite na cibuľu a cesnak

Aj keď môže byť chutná večera príjemným zblížením, obsah veľkého množstva týchto inak zdravých produktov prírody vám môže chuť na intímne zblíženie znemožniť.

Vyskúšajte prírodné podporné produkty

Ak to naozaj dlhodobo nefunguje, navštívte odborníka. V niektorých prípadoch môžete vyskúšať aj podporné prostriedky, ktoré by ale mali mať zloženie na báze prírodného obsahu. Na trhu ich nájdete veľmi jednoducho, my vám odporúčame navštíviť merlix.sk

Trocha vzrušenia predsa vám a ani vašej partnerke neuškodí.

Text:PR