Close

Hľadáte inšpiráciu na výlet, na ktorý nezabudnete? Víkendové pobyty vám môžu pomôcť zrelaxovať sa, vypadnúť trošku zo stereotypu každodenných dní a užiť si trošku romantiky a spoločných chvíľ. Poradíme vám, kam je podľa nás najlepšie vycestovať na víkendový pobyt a čo sa oplatí na daných miestach vidieť. 

Najkrajšie destinácie na víkendový pobyt na Slovensku
Najkrajšie destinácie na víkendový pobyt na Slovensku (Foto: pixabay.com)

Víkendový pobyt v Jasnej

Medzi najlepších z najlepších sa dostal víkendový pobyt v Jasnej, konkrétne pobyt v Hotel Grand Jasná. Víkend je vhodný ako pre zamilované páry, tak aj pre rodiny s deťmi, či pre starších. Tento hotel ponúka množstvo služieb; hotel sa nachádza pri lanovke Grand Jet, takže to oceníte či už v zime na lyžovačku alebo v lete na menšiu túru a krásne výhľady. Samozrejmosťou je aj rozsiahla welness časť, kde nájdete bazén, sauny aj jacuzzi.

Ak sa vám zdá Jasná pridrahá, ušetriť môžete ešte skôr ako vyrazíte. Na webe https://www.kuponyzdarma.sk/ sú zľavy do stoviek obľúbených obchodov. Nájdete tu zľavové kódy, akcie a výpredaje a to aj na pobyty či vybavenie na šport. Pozrite zľavové kódy pre Alza, Hej, inSportline a tisíce ďalších, denne pribúdajú nové.

Oddych na Liptove

Liptov je naozaj krásna súčasť nášho Slovenska, a určite sa tam máte na čo pozerať. Či už je to príroda, krásne dedinky alebo Liptovská Mara. Možností na ubytovanie tam je množstvo, no ak si chcete z pobytu spraviť aj zážitok, vyskúšať môžete napríklad víkend v hoteli Liptovský Dvor. Najvýnimočnejšia je na tomto hoteli gastronómia, keďže tam varí oceňovaný šéfkuchár. Rezort je plný dreveníc, relax centrum a aj široká ponuka športov.

Liptov odporúča aj Nákupná poradňa vo svojom výbere najlepších tipov kam na oddychový pobyt pre dvoch na Slovensku.

Obľúbené Chalúpkovo

Čo odporúčame nie len my, ale hlavne spokojní hostia je práve toto ubytovanie. Nádherné prostredie a kvalitné služby vás jednoducho ohúria a na svoje si tam prídu deti aj dospelí. Už len samotný štýl ubytovania je zážitkom. V blízkosti je Vlkolínec, aquapark aj ski park. Okrem poriadneho oddychového víkendu si tam môžete spraviť aj oslavu alebo svadbu.

Ak ste náhodou ešte nenavštívili naše hlavné mesto, môžete váš víkend stráviť výletom tam. Ak hľadáte ubytovanie, pomôže vám hostel Bratislava.